Printer, email and PDF versions (7.x-2.5) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lo: ສະແດງເທີງແຕ່ລະໜ້າເວັບ ຍົກເວັ້ນໜ້າທີ່ໄດ້ຖືກລະບຸໄວ້ນີ້

en: Show on only the listed pages.
lo: ສະແດງເທີງໜ້າເວັບທີ່ຖືກລະບຸໄວ້ແລ້ວເທົ່ານັ້ນ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ
