Printer, email and PDF versions (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai šajās lapās.

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Links
lv: Saites

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Printer-friendly version
lv: Versija drukāšanai

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Hourly threshold
lv: Stundas limits

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Source URL
lv: Avota URL

en: email
lv: epasts

en: Your email
lv: Jūsu epasts

en: Robots META tags
lv: META tagi robotiem

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Printer-friendly
lv: Drukas formāts

en: Display a printer-friendly version of this page.
lv: Parādīt drukājamu šīs lapas versiju.

en: Send to printer
lv: Drukāt

en: Display source URL
lv: Parādīt avota URL

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Your message
lv: Jūsu ziņa

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: None (Disabled)
lv: Neviens (Izslēgts)

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu savu logo.

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: Icon and Text
lv: Ikona un teksts

en: Link class
lv: Saites klase

en: Published on %site_name
lv: Publicēts %site_name

en: No link
lv: Nav saites

en: Link options
lv: Saites iespējas

en: retrieved on !date
lv: izgūts !date

en: modified on !date
lv: labots !date
