Printer, email and PDF versions (7.x-2.5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ

en: Site information
pa: ਸਾਈਟ ਜਾਣਕਾਰੀ
