Printer, email and PDF versions (7.x-2.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Your name
ta: உங்களுடைய பெயர்
