Printer, email and PDF versions (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانمىغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Show on only the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Hourly threshold
ug: سائەتلىك چەكلىمىسى

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Source URL
ug: مەنبەURL

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش
