Printer, email and PDF versions (7.x-2.5) - en to uk translation catalogue (155 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Links
uk: Посилання

en: Message
uk: Повідомлення

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Display a PDF version of this page.
uk: Показати Pdf-Версію цієї сторінки.

en: Options
uk: Опції

en: Printer-friendly version
uk: Версія для друку

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Hourly threshold
uk: Обмеження в годину

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Source URL
uk: URL джерела

en: email
uk: електронна пошта

en: Logo URL
uk: URL логотипа

en: Robots META tags
uk: META теґи для роботів

en: Add noindex
uk: Додати noindex

en: Add nofollow
uk: Додати nofollow

en: Add noarchive
uk: Додати noarchive

en: Send to
uk: Отримувач

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Custom stylesheet
uk: Власний файл стилів

en: Common settings
uk: Прості налаштування

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Printer-friendly
uk: Версія для друку

en: Display a printer-friendly version of this page.
uk: Вивести версію для друку цієї сторінки.

en: Send to printer
uk: Роздрукувати

en: Display source URL
uk: Показати URL джерела

en: Add current time/date to the source URL
uk: Додати поточну дату/час до URL джерела

en: Display the current date and time in the Source URL line.
uk: Показує поточну дату й час у рядку URL джерела.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
uk: Вказати роботам не переходити за зовнішніми посиланнями на сторінках із версіями для друку

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
uk: Нестандартний теґ, що вказує пошуковим машинам не показувати посилання 'Cached' для сторінки з версіями для друку з цього сайту. Розпізнається роботом Googlebot.

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Link style
uk: Стиль посилання

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Print
uk: Друк

en: Your message
uk: Ваше повідомлення

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Font family
uk: Гарнітура

en: Include comments in printer-friendly version
uk: Додавати до версії для друку коментарі

en: Use Javascript (requires browser support)
uk: Використовувати Javascript (вимагає підтримки браузера)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
uk: Виберіть метод, використовуваний для відкриття сторінок у новому вікні/вкладці.

en: Logo options
uk: Варіанти логотипа

en: Logo type
uk: Тип логотипа

en: None (Disabled)
uk: Відключене

en: Current theme's logo
uk: Поточний логотип теми

en: User-specified
uk: Установлене користувачем

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
uk: Виберіть тип логотипа для відображення у версії для друку. При необхідності, нижче вкажіть шлях або Url-Aдрес.

en: Upload logo
uk: Викласти логотип

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
uk: Якщо прямого доступу до сервера немає, щоб викласти логотип скористайтеся цим полем.

en: Footer options
uk: Налаштування нижнього колонтитулу

en: Footer type
uk: Тип нижнього колонтитулу

en: Site's footer
uk: Нижній колонтитул сайту

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
uk: Виберіть тип підвалу (сторінки) для відображення у версії для друку. При необхідності, нижче вкажіть шлях або Url-Адреса.

en: Web page options
uk: властивості Веб сторінки

en: Links area
uk: Область посилань

en: Content corner
uk: У куті вмісту

en: Advanced link options
uk: Розширені опції посилання

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: Icon and Text
uk: Іконка і текст

en: Select the visual style of the link.
uk: Виберіть стиль відображення для посилання

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Show link in system (non-content) pages
uk: Показати посилання на системних сторінках

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
uk: Додає посилання на сторінку для друку на сторінки адміністратора.

en: Web page
uk: Web сторінка

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
uk: Настроювання сторінок для виводу на друк доступні в !link

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: No link
uk: Без посилання

en: Link options
uk: Параметри посилання

en: Custom link text
uk: Власний текст посилання

en: Content Types page
uk: Сторінка типів матеріалів

en: Link in book hierarchy nodes
uk: Посилання на матеріали книжкової ієрархії

en: Current page and sub-pages
uk: Поточна сторінка і підсторінки

en: Current page only
uk: Тільки поточна сторінка

en: Most printed
uk: Найчастіше роздруковане

en: Show link
uk: Показати посилання

en: Show link in individual comments
uk: Показати посилання на окремі коментарі

en: Send only the teaser
uk: Відправити тільки анонс

en: Enable teaser/full mode choice
uk: Увімкнути вибір анонс/повний уміст

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
uk: Установкою прапорця користувач може вибирати між відправленням повного змісту й анонсом.

en: Message from sender
uk: Повідомлення від відправника

en: Thank you for spreading the word about !site.
uk: Дякуємо вам за поширення інформації про !site.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
uk: Уведіть кілька адрес, розділивши їх комами та/або розташувавши кожний на окремому рядку.

en: Page to be sent
uk: Сторінка, яка буде відправлена

en: View page
uk: Переглянути сторінку

en: Someone
uk: Хтось

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
uk: Ви не можете відсилати більше %number повідомлень у годину. Будь ласка, зменшіть число одержувачів.

en: PDF generation tool
uk: Утиліта створення PDF

en: Same browser window
uk: У тому ж вікні браузера

en: Paper size
uk: Розмір аркуша

en: Page orientation
uk: Орієнтація сторінки

en: wkhtmltopdf options
uk: параметри wkhtmltopdf

en: No PDF tool selected
uk: Не вибрано PDF інструменту

en: Font size must be at least 1.
uk: Мінімальний розмір шрифту рівний 1.

en: PDF version
uk: PDF версія

en: Text used in the link to the PDF version.
uk: Текст посилання на Pdf-Версію.

en: Page !n of !total
uk: Сторінка !n з !total

en: Printer-friendly PDF
uk: PDF для друку

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender email
uk: Електронна адреса відправника

en: The path to your custom print cascading stylesheet, if any. The path provided must be relative to the base path. When none is specified, the default module CSS file is used.
uk: Шлях до власнього файла каскадних стилів, за наявності. Шлях має бути відносним щодо базового шляху. Якщо жодного не вказано, буде використовуватись базовий файл CSS з модуля.

en: Macros: %t (path to theme: "%theme")
uk: Макрос: %t (шлях до теми: "%theme")

en: File %file is not readable by the web server.
uk: Файл %file недоступний для читання веб-сервером.

en: Enabling this will display the link in teaser mode.
uk: Якщо увімкнено, посилання буде відображуватись і режимі анонса.

en: Non-writable permissions
uk: Недоступні для запису повноваження

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: wkhtmltopdf library
uk: бібліотека wkhtmltopdf

en: Non-executable permissions
uk: Невиконувані права доступу

en: Administer the module
uk: Адмініструвати модуль

en: Node-specific configuration
uk: Налаштування, що стосуються матеріалу

en: Access the printer-friendly page
uk: Доступ до версії для друку

en: Access the PDF version
uk: Доступ до PDF-версії

en: Printer-friendly URLs list in system pages
uk: Списки URL-адрес версій для друку на системних сторінках

en: Enabling this option will display a list of printer-friendly destination URLs at the bottom of the page.
uk: При увімкненій опції, в нижній частині сторінки з'явиться список посилань для друку.

en: Access images via local file access
uk: Доступ до зображень через доступ до локальних файлів

en: Requires the <em>Administer site configuration</em> permission.
uk: Потребує повноваження <em>Адміністрування конфігурації сайту</em>.

en: Keep the current theme CSS
uk: Зберегти поточний CSS теми

en: Printer, email and PDF versions
uk: Версії для друку, відправки та PDF-версія

en: Send by email
uk: Відправити електронною поштою

en: Send this page by email.
uk: Відправити цю сторінку електронною поштою

en: Configure the settings of the send by email functionality.
uk: Налаштування параметрів функціональності відправки електронною поштою.

en: Enable custom link text
uk: Увімкнути власний текст посилання

en: EPUB options
uk: Параметри EPUB

en: EPUB generation tool
uk: Засіб генерування EPUB

en: EPUB filename
uk: Ім'я файла EPUB

en: Text used in the link to the EPUB version.
uk: Текст, використовуваний у посиланні для EPUB-версії.

en: EPUB: Show link
uk: EPUB: Показати посилання

en: Whether to show the EPUB version link.
uk: Чи показувати посилання на EPUB-версію

en: EPUB: Last access
uk: EPUB: Останній доступ

en: EPUB version
uk: Версія EPUB

en: Access the EPUB version
uk: Доступ до EPUB-версії

en: Printer-friendly EPUB
uk: EPUB для друку

en: Email: Show link
uk: Email: Показати посилання

en: Incompatible Mail System setting detected
uk: Знайдені несумісні налаштування поштової системи

en: The send by email module requires the use of the DefaultMailSystem, please configure it in the !url.
uk: Модуль відправки по електронній пошті вимагає використання DefaultMailSystem, налаштуйте це за посиланням !url.

en: PDF: Show link
uk: PDF: Показати посилання

en: dompdf options
uk: опції dompdf

en: TCPDF options
uk: Параметри TCPDF

en: Link location
uk: Розташування посилання

en: Display link in teaser
uk: Відображувати посилання в анонсі

en: Help area
uk: Довідкова область

en: Use Reply-To header
uk: Використовувати зворотню адресу

en: Unable to generate PDF file.
uk: Неможливо згенерувати файл PDF.

en: wkhtmltopdf [%cmd] (returned %ret): %error
uk: wkhtmltopdf [%cmd] (повернула %ret): %error

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено

en: @filename not found.
uk: @filename не знайдено.
