Printer, email and PDF versions (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
mn: Жагсаалтанд орсон хуудсуудаас бусад хуудас болгонд харуул.

en: Show on only the listed pages.
mn: Зөвхөн жагсаалтанд байгаа хуудсуудад харуул.

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Message
mn: Зурвас

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Display a PDF version of this page.
mn: Энэ хуудасны PDF хувилбарыг харуул.

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Printer-friendly version
mn: Хэвлэх хувилбар

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: Your message
mn: Таны зурвас
