Print Anything (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: This cannot be undone.
eo: Ne eblas malfari tiun agon.

en: Image style
eo: Bilda stilo
