Print Anything (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
