Print Anything (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
