Print Anything (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Salvar

en: Path
pt: Caminho

en: CSS ID
pt: ID CSS

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: This cannot be undone.
pt: Isso não poderá ser desfeito.

en: Back to list
pt: Voltar para lista

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
