Print Anything (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు
