Print Anything (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: CSS ID
ca: ID de CSS

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: This cannot be undone.
ca: No es pot desfer.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
