Print Anything (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: This cannot be undone.
cs: Tato akce nemůže být vrácena.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
