Print Anything (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
