Print Anything (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: This cannot be undone.
hi: इसे असंपादित नहीं किया जा सकता है।

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
