Print Anything (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: This cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Image style
it: Stile immagine

en: Weight for @title
it: Peso per @title
