Print Anything (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: This cannot be undone.
ta: இது மீளப்பெற முடியாதது.

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
