Print Anything (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: This cannot be undone.
ast: Esto non puede desfacese.
