Print Anything (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: This cannot be undone.
be: Дзеянне не можа быць адменена.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Weight for @title
be: Вага для @title
