Print Anything (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: This cannot be undone.
es: Esta acción es irreversible.

en: Back to list
es: Regresar a lista

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: Weight for @title
es: Peso para @title
