Print Anything (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: This cannot be undone.
km: អ្នក​មិន​អាច​មិន​ធ្វើ​វា​វិញ​បាន​ទេ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
