Print Anything (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
