Print Anything (7.x-1.3-beta1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
