Print Anything (7.x-1.3-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: CSS ID
is: CSS Kenni

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: This cannot be undone.
is: Ekki verður hægt að afturkalla.
