Print Anything (7.x-1.3-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: This cannot be undone.
kk: Болдырмауға мүмкін болмайды.
