Print Anything (7.x-1.3-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: CSS ID
oc: Identificant (ID) de la CSS

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: This cannot be undone.
oc: Aquesta operacion es irreversibla.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
