Print Anything (7.x-1.3-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Footer
sr: Подножје

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
