Print Anything (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif
