Print Anything (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: This cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud hyn.

en: Image style
cy: Arddull delwedd
