Print Anything (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
