Print Anything (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: This cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
