Print Anything (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: This cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Weight for @title
hu: @title súlya
