Print Anything (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: CSS ID
sk: ID CSS

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: This cannot be undone.
sk: Toto sa už nedá vrátiť späť.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
