Print Anything (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: This cannot be undone.
sl: Tega dejanja ne bo mogoče razveljaviti.
