Print Anything (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Save changes
bg: Запази промените

en: This cannot be undone.
bg: Това не може да бъде отменено.

en: Back to list
bg: Списък

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
