Print Anything (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
