Print Anything (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: This cannot be undone.
et: Seda toimingut ei saa ennistada.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Weight for @title
et: @title kaal
