Print Anything (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: This cannot be undone.
hr: Nepovratna radnja.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
