Print Anything (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: This cannot be undone.
id: Jika sudah dilakukan, ini tidak bisa dikembalikan.

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Weight for @title
id: Bobot @title
