Print Anything (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: This cannot be undone.
ja: この操作は元に戻すことができませんので、十分に注意して実行してください。

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
