Print Anything (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Path
ka: გზა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
