Print Anything (7.x-1.4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ
