Print Anything (7.x-1.4) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ
