Print Anything (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
