Print Anything (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Path
ps: يونلور

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
