Print Anything (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
