Print Anything (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: This cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذا.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
