Print Anything (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: This cannot be undone.
gl: Este cambio non pode ser desfeito.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
