Print Anything (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
